درباره ما

آمده ايم تا.... شايد بتوان گفت امروز رسانه هاي گروهي اصلي ترين مراكز تحقق آمريت اسلامي به معروف و تحذير مجموعه ها و مديريتها از منكرهاي اجتماعي هستند. منكر هنگامي كه بعد اجتماعي به خود مي گيرد، تأثيرگذاري كلان مي يابد و بنا بر مقتضاي عقل و شرع هر چه منكر تأثيرگذارتر، وجوب تحذير از آن اولي تر. اما آنچه در اين ميان از استلزامات حسن فاعلي در انجام اين فريضه كفايي به حساب می آید، استقلال رسانه از هرگونه وابستگي حزبي، جناحي و مالي است، امري كه در صورت عدم تحقق آن، رسانه را ناخودآگاه با خطر يكسويه نگري و ابزار تمايلات گروهها و لابي ها شدن مواجه مي سازد. توفيق رسانه در انجام امر و نهي البته نه از آن جهت است كه مانند حكم يك قاضي در مصدر صدور حكم، ضمانت اجرايي داشته باشد و همچنین نه از آن روي كه با وجدان تخلف و منكر توان عزل و نصب داشته باشد؛ بلكه كار ويژه اصلي رسانه را مي بايست در حوزه ارتباط وثيق آن با افكار و وجدان عمومي جستجو نمود. توجه عمومي در جامعه هنگامي كه به وجود فساد در مراكز سياسي و اقتصادي جلب شد، ديگر فرصتي براي كانونهاي فسادپرور جهت توجيه و فرار از بار سنگين قضاوت عمومي باقي نخواهد گذاشت. چشمان نگران "شخصيت ملي" از پيگيري اين مطالبه انصراف نخواهد داد، چرا كه وجود منكر در اين مجموعه ها را باور نموده است؛ رشوه نمي گيرد، چراكه قضاوتش متأثر از منافع مادي نيست؛ و توصيه نمي پذيرد، چراكه در قضاوت خود بي رحم است! بر همين اساس است كه وجود يك رسانه مستقل و متعهد بيش و پيش از هر ابزار عمومي مي تواند با نماياندن آنچه در نهانخانه هاي كانونهاي فسادزا مي گذرد، اولاً امنيت زايش و تكثير را از آنان سلب نمايد و ثانياً كانونهاي فسادپرور اقتصادي را در زايش قدرت سياسي عقيم بگذارد. اين موقعيت و فرصت ويژه البته از نگاهي ديگر مي تواند به يك تهديد جامع تبديل شود و آن هنگامي است كه رسانه آنچنان در انتقال اطلاعات و تحليل ها بي مبالات عمل كند كه از درهم آميختن اخبار دروغ و راست، ملغمه اي با طعم تلخ بي اعتمادي در كام مخاطب بنشاند. چه در اين حالت، رسانه با زاويه گرفتن از رسالت حقيقي، خود به منكري بزرگ تبديل می شود و در صورت تداوم اين روند، با پراكندن بذر بي اعتمادي در سطح جامعه، اثراتي بس مخربتر و پيچيده تر بر جاي خواهد نهاد. اما اكنون " سخن " آمده است تا با تلاش در جهت تخلق به صداقت و انصاف و صدالبته نهراسيدن از نعره هاي كانونهاي فساد و زياده خواهي، ايده و آرمان انقلابي ملت را در عرصه اطلاع رساني محقق كند و با كمك مؤثر به توزيع عادلانه اطلاعات مورد نياز براي تصميم گيري آگاهانه مردم، گامي به سوي عدالت رسانه اي بردارد تا چنين نباشد كه خبرهاي مورد نياز مردم در گردونه گران قيمت خبررساني ناعادلانه گم شود و كساني كه اميدوارانه در انتظار شنيدن و ديدن آثار تحول ناشي از حماسه 3 تير 84 هستند را محروم نمايد. و در اين راه تلاش ما اينست كه در باورمان خدا و حضور او و نقش اصلي او در همه امور همواره جايگاه محوري و بايسته خود را داشته باشد. انشاءالله. صاحب امتیاز و مدیر مسئول: محسن زوار شماره تماس: 9930 161 0910 آدرس: نشانی: تبریز - پایینتر از چهارراه هفده شهریور - برج 39 - طبقه 5 مخاطبان سخن مي توانند انتقادات ، پيشنهادات و اخبار خود را در قسمت "ارتباط با ما" و info@sokhanpress.ir ارسال نمايند.

Close
»   برگزیده, تراکتورسازی تبریز, فوتبال ایران  »   پانزده نکته از تقابل مدافع و مدعی قهرمانی لیگ برتر
22 دی 1395 , ساعت 17:39
پانزده نکته از تقابل مدافع و مدعی قهرمانی لیگ برتر

در آستانه آغاز هفته شانزدهم لیگ برتر

پانزده نکته از تقابل مدافع و مدعی قهرمانی لیگ برتر

تعداد گل های زده و خورده تیم میزبان در خانه 8 است. میانگین دریافت بیش از یک گل در دیدار های خانگی می تواند فرصت مناسبی برای برتری تراکتورسازی باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن، تراکتورسازی و استقلال خوزستان برای انجام نخستین بازی خود از دور برگشت رقابت های لیگ برتر فردا در اهواز به مصاف هم می روند.

این دیدار در حالی برگزار می شود که استقلال خوزستان تاکنون نتوانسته تراکتورسازی را شکست دهد.

تراکتورسازی در 7 بازی خارج از خانه خود کلین شیت کرده است.

تراکتورسازی در بازی های خارج از خانه لیگ شانزدهم شکست ناپذیر بوده است.

شاگردان امیر قلعه نویی با کسب 17 امتیاز از 7 بازی، بهترین تیم خارج از خانه در لیگ شانزدهم هستند.

استقلال خوزستان با کسب 9 امتیاز از 7 بازی خانگی در رده دهم جدول بازی های خانگی قرار دارد.

در 7 تقابل تراکتورسازی و استقلال خوزستان، سرخپوشان 13 بار دروازه حریف را باز کرده و 6 گل نیز دریافت کرده اند.

نخستین دیدار دو تیم پس از حضور استقلال خوزستان در لیگ برتر، در اهواز برگزار شده و با برد 4-1 تراکتورسازی به پایان رسیده است.

آخرین دیدار دو تیم مربوط به دور رفت لیگ شانزدهم و دیدار دو تراکتورسازی با استقلال خوزستان در تبریز است که با نتیجه 2-2 به پایان رسیده است.

کریم انصاری فرد با ثبت 4 گل، بیشترین گل زده در مقابل استقلال خوزستان را با پیراهن تراکتورسازی ثبت کرده و پس از او ادینهو با 3 گل، دوم است.

رحیم مهدی زهیوی با ثبت 2 گل، بیشترین گل زده در مقابل تراکتورسازی را با پیراهن استقلال خوزستان ثبت کرده که در روز های اخیر از این تیم جدا شد.

تراکتورسازی در 5 بازی اخیر، 3 برد، یک تساوی و یک شکست را تجربه کرده است.

تلاش استقلال خوزستان در 5 بازی اخیر، نتیجه ای بهتر از 2 برد، یک تساوی و 2 باخت نداشته است.

شاگردان قلعه نویی با برد مقابل میزبان خود می توانند امیدوار باشند تا با باخت یا حتی تساوی پرپسولیس مقابل سایپا دوباره صدرنشین شوند.

استقلال خوزستان با برد مقابل تراکتورسازی 21 امتیازی می شود و در صورت باخت گسترش فولاد مقابل پیکان، می تواند به رده نهم جدول رده بندی صعود کند.

تعداد گل های زده و خورده تیم میزبان در خانه 8 است. میانگین دریافت بیش از یک گل در دیدار های خانگی می تواند فرصت مناسبی برای برتری تراکتورسازی باشد.

مطالب مرتبط

پانزده نکته از تقابل مدافع و مدعی قهرمانی لیگ برتر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن، تراکتورسازی در حالی از ساعت 15:30 امروز در اهواز به مصاف استقلال خوزستان می رود که در نقل و انتقالات زمستانی سروش رفیعی را از دست داده ...
پانزده نکته از تقابل مدافع و مدعی قهرمانی لیگ برتر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن، تراکتورسازی برای هشتمین بار باید از ساعت 15:30 فردا در مقابل استقلال خوزستان به میدان برود. سرخپوشان تبریزی تاکنون هفت بار به مصاف استقلال خوزستان رفته ...
پانزده نکته از تقابل مدافع و مدعی قهرمانی لیگ برتر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن، آخرین تمرین تراکتورسازی در تهران و پیش از دیداربا استقلال خوزستان از ساعت 8:30 امروز آغاز شده و امیر قلعه نویی نکات تاکتیکی لازم را به شاگردان ...
برف را بهانه نمی کنیم/ از مسئولان تراکتورسازی ممنونم
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن؛ عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از مسابقه تیمش در مقابل تراکتورسازی با اشاره به دیدار های قبلی تراکتور و سپاهان گفت: بازی های تراکتورسازی و سپاهان ...

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • عصرانه خبری
  • یادداشت و مقاله

  • آخرین اخبار

  • طراحی سایت