برگزاری مراسم تحریم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در گچساران با حضور تمامی اقشار مردم

52879159494

چاپ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن، عبدالرحیم رحیمی در گچساران اظهار کرد: رحلت ناگهانی حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام (ره) و مقام معظم رهبری موجب تاسف، تألم اینجانب و همه آحاد مردم ایران اسلامی گردید و بدون تردید خسارت سنگینی برای اسلام و انقلاب است.
وی ادامه داد: یاد و خاطره ایشان تداعی‌گر روزهای پیروزی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی است و تلاش‌های دلسوزانه ایشان برای مجد و عظمت ایران اسلامی، همواره بر تارک تاریخ این سرزمین خواهد درخشید.
فرماندار گچساران افزود: بدون تردید خدمات ارزنده و ماندگار آن مجاهد نستوه در پیشبرد مبارزات تاریخی ملت بزرگ ایران و نیز کوشش خستگی‌ناپذیر در تاسیس و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و سعی وافری که تا کنون در راه آرمان‌های نظام، انقلاب و وفاداری به مقام معظم رهبری داشتند علاوه بر ماندگاری در تاریخ ایران اسلامی، جهان و دل مردم وفادار به نظام ایران اسلامی در دیوان عدل الهی ثبت و ضبط شده و بر کارنامه پربار آن فقیه مبارز خواهد افزود.
رحیمی خاطرنشان کرد: این ضایعه اسفناک را به محضر حضرت بقیةالله الاعظم (عج)، مقام معظم رهبری، مراجع بزرگوار، ریاست محترم جمهوری، حوزه‌های علمیه، ملت شریف ایران اسلامی و بیت معظم و معزز ایشان و مردم شریف، انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان گچسارانو تمامی دوستداران آن زنده نام و زنده یاد، تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.
رحیمی اذعان کرد: از درگاه ایزد متعال برای آن فقید سعید، فاضل وارسته و مجاهد نستوه، علو درجات و برای بازماندگان محترم و معظم، صبر و شکیبایی و طول عمر باعزت مسئلت دارم.
فرماندار گچساران با بیان اینکه به مناسبت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در گچساران مراسمی برگزار می‌شود، تصریح کرد: به همین منظور صبح روز چهارشنبه 95/10/22 راس ساعت 8 صبح جلسه شورای اداری شهرستان تحت عنوان ستاد برگزاری مراسم رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار می‌شود.
وی افزود: در صورت تصویب نهایی به احتمال زیاد این مراسم عصر روز چهارشنبه در مسجد شهیدان یا مسجد صاحب‌الزمان(عج) برگزار خواهد شد.