درباره ما

آمده ايم تا.... شايد بتوان گفت امروز رسانه هاي گروهي اصلي ترين مراكز تحقق آمريت اسلامي به معروف و تحذير مجموعه ها و مديريتها از منكرهاي اجتماعي هستند. منكر هنگامي كه بعد اجتماعي به خود مي گيرد، تأثيرگذاري كلان مي يابد و بنا بر مقتضاي عقل و شرع هر چه منكر تأثيرگذارتر، وجوب تحذير از آن اولي تر. اما آنچه در اين ميان از استلزامات حسن فاعلي در انجام اين فريضه كفايي به حساب می آید، استقلال رسانه از هرگونه وابستگي حزبي، جناحي و مالي است، امري كه در صورت عدم تحقق آن، رسانه را ناخودآگاه با خطر يكسويه نگري و ابزار تمايلات گروهها و لابي ها شدن مواجه مي سازد. توفيق رسانه در انجام امر و نهي البته نه از آن جهت است كه مانند حكم يك قاضي در مصدر صدور حكم، ضمانت اجرايي داشته باشد و همچنین نه از آن روي كه با وجدان تخلف و منكر توان عزل و نصب داشته باشد؛ بلكه كار ويژه اصلي رسانه را مي بايست در حوزه ارتباط وثيق آن با افكار و وجدان عمومي جستجو نمود. توجه عمومي در جامعه هنگامي كه به وجود فساد در مراكز سياسي و اقتصادي جلب شد، ديگر فرصتي براي كانونهاي فسادپرور جهت توجيه و فرار از بار سنگين قضاوت عمومي باقي نخواهد گذاشت. چشمان نگران "شخصيت ملي" از پيگيري اين مطالبه انصراف نخواهد داد، چرا كه وجود منكر در اين مجموعه ها را باور نموده است؛ رشوه نمي گيرد، چراكه قضاوتش متأثر از منافع مادي نيست؛ و توصيه نمي پذيرد، چراكه در قضاوت خود بي رحم است! بر همين اساس است كه وجود يك رسانه مستقل و متعهد بيش و پيش از هر ابزار عمومي مي تواند با نماياندن آنچه در نهانخانه هاي كانونهاي فسادزا مي گذرد، اولاً امنيت زايش و تكثير را از آنان سلب نمايد و ثانياً كانونهاي فسادپرور اقتصادي را در زايش قدرت سياسي عقيم بگذارد. اين موقعيت و فرصت ويژه البته از نگاهي ديگر مي تواند به يك تهديد جامع تبديل شود و آن هنگامي است كه رسانه آنچنان در انتقال اطلاعات و تحليل ها بي مبالات عمل كند كه از درهم آميختن اخبار دروغ و راست، ملغمه اي با طعم تلخ بي اعتمادي در كام مخاطب بنشاند. چه در اين حالت، رسانه با زاويه گرفتن از رسالت حقيقي، خود به منكري بزرگ تبديل می شود و در صورت تداوم اين روند، با پراكندن بذر بي اعتمادي در سطح جامعه، اثراتي بس مخربتر و پيچيده تر بر جاي خواهد نهاد. اما اكنون " سخن " آمده است تا با تلاش در جهت تخلق به صداقت و انصاف و صدالبته نهراسيدن از نعره هاي كانونهاي فساد و زياده خواهي، ايده و آرمان انقلابي ملت را در عرصه اطلاع رساني محقق كند و با كمك مؤثر به توزيع عادلانه اطلاعات مورد نياز براي تصميم گيري آگاهانه مردم، گامي به سوي عدالت رسانه اي بردارد تا چنين نباشد كه خبرهاي مورد نياز مردم در گردونه گران قيمت خبررساني ناعادلانه گم شود و كساني كه اميدوارانه در انتظار شنيدن و ديدن آثار تحول ناشي از حماسه 3 تير 84 هستند را محروم نمايد. و در اين راه تلاش ما اينست كه در باورمان خدا و حضور او و نقش اصلي او در همه امور همواره جايگاه محوري و بايسته خود را داشته باشد. انشاءالله. صاحب امتیاز و مدیر مسئول: محسن زوار شماره تماس: 9930 161 0910 آدرس: نشانی: تبریز - پایینتر از چهارراه هفده شهریور - برج 39 - طبقه 5 مخاطبان سخن مي توانند انتقادات ، پيشنهادات و اخبار خود را در قسمت "ارتباط با ما" و info@sokhanpress.ir ارسال نمايند.

Close
»   توپ و تور, ورزش بانوان  »   عملکرد تیم والیبال بانوان شهرداری تبریز بهبود یافته است
9 دی 1395 , ساعت 15:41
عملکرد تیم والیبال بانوان شهرداری تبریز بهبود یافته است

مسئول ورزش بانوان شهرداری:

عملکرد تیم والیبال بانوان شهرداری تبریز بهبود یافته است

درخشانی گفت: وضعیت امسال تیم والیبال بسیار بهتر از تیم سال قبل است تیم ما بااینکه در سه بازی قبلی خود نتیجه را واگذار کرده است ولی بازی‌های خوبی مقابل حریفان خود نمایش می‌دهد و امیدواریم در ادامه کار نتایج بهتری را نیز کسب کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن، مسئول ورزش بانوان شهرداری تبریز عملکرد تیم والیبال بانوان این مجموعه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: سیر حرکتی تیم امسال بسیار بهتر از سال گذشته است.

حوریه سید درخشانی در مورد آخرین وضعیت تیم‌های بانوان این سازمان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیم‌های والیبال و بسکتبال بانوان شهرداری تبریز امسال در لیگ برتر حضور دارند که در کنار این دو در رشته کاراته هم در حال فعالیت هستیم که امیدوارم در سال‌های بعد از رشته‌های بیشتری بتوانیم حمایت کنیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: تیم‌های والیبال و بسکتبال بانوان شهرداری تبریز امسال در لیگ برتر حضور دارند که در کنار این دو در رشته کاراته هم در حال فعالیت هستیم که امیدوارم در سال‌های بعد از رشته‌های بیشتری بتوانیم حمایت کنیم.

مسئول ورزش بانوان شهرداری تبریز در خصوص آخرین وضعیت تیم بسکتبال بانوان شهرداری تبریز گفت: تیم بسکتبال شهرداری تبریز سال گذشته با عملکرد خوبی که در گروه Bداشت موفق شد به مقام سوم برسد و به گروه A صعود کند که امسال در بالاترین سطح لیگ برتر بسکتبال حضور داریم.

وی افزود: با توجه به اینکه گروه A بسیار گروه سختی است و همه تیم‌های شرکت‌کننده از سطح بالایی برخوردارند به همین دلیل تیم بسکتبال نتایج سال گذشته را نتوانسته کسب کند ولی از عملکرد این تیم رضایت داریم.

درخشانی تصریح کرد: امسال دو بازیکن اصلی ما از تیم جدا شدند و به آبادان رفتند که این نقش بسیار زیادی در نتایج امسال ما داشته است ولی ما سعی خواهیم کرد با جذب یک بازیکن خوب در مرحله پلی‌آف نتایج خوبی را بگیریم و در گروه Aبمانیم.

وی در ادامه اظهار داشت: در کنار بسکتبال تیم والیبال بانوان شهرداری تبریز هم امسال در لیگ برتر حضور دارد که ما امسال سعی داشتیم نسبت به سال گذشته تیم بهتری را راهی لیگ کنیم که چنین هم شده است و تیم امسال بسیار بهتر از سال گذشته است.

مسئول ورزش بانوان شهرداری گفت: وضعیت امسال تیم والیبال بسیار بهتر از تیم سال قبل است تیم ما بااینکه در سه بازی قبلی خود نتیجه را واگذار کرده است ولی بازی‌های خوبی مقابل حریفان خود نمایش می‌دهد و امیدواریم در ادامه کار نتایج بهتری را نیز کسب کند.

وی خاطرنشان کرد: سال قبل افرادی می‌خواستند تیم والیبال را به حاشیه ببرند که با نظارت دقیقی که روی تیم داشتیم اجازه این کار را به آن‌ها ندادیم و تیم امسال از بازیکنان و کادر فنی بسیار بهتری نسبت به سال قبل تشکیل‌شده و این هماهنگی باعث شده است تا عملکرد بهتری نسبت ه سال قبل داشته باشیم.

درخشانی گفت: تیم کاراته مجموعه نیز در سالن‌های ورزشی شهرداری فعالیت دارد و در مسابقات مختلف که در سطح استان و کشور برگزار می‌شود بانام شهرداری شرکت می‌کند.

مسئول ورزش بانوان شهرداری تبریز در پایان خاطر نشان شد: در رشته فوتسال هم در بخش بانوان تیم داری می‌کنیم که امسال به دلیل اینکه تیم ضعیف بسته‌شده بود، انصراف دادیم تا برای سال بعد تیم خوب و قدرتمندی راهی لیگ فوتسال کنیم.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • عصرانه خبری
  • یادداشت و مقاله

  • آخرین اخبار

  • طراحی سایت