درباره ما

آمده ايم تا.... شايد بتوان گفت امروز رسانه هاي گروهي اصلي ترين مراكز تحقق آمريت اسلامي به معروف و تحذير مجموعه ها و مديريتها از منكرهاي اجتماعي هستند. منكر هنگامي كه بعد اجتماعي به خود مي گيرد، تأثيرگذاري كلان مي يابد و بنا بر مقتضاي عقل و شرع هر چه منكر تأثيرگذارتر، وجوب تحذير از آن اولي تر. اما آنچه در اين ميان از استلزامات حسن فاعلي در انجام اين فريضه كفايي به حساب می آید، استقلال رسانه از هرگونه وابستگي حزبي، جناحي و مالي است، امري كه در صورت عدم تحقق آن، رسانه را ناخودآگاه با خطر يكسويه نگري و ابزار تمايلات گروهها و لابي ها شدن مواجه مي سازد. توفيق رسانه در انجام امر و نهي البته نه از آن جهت است كه مانند حكم يك قاضي در مصدر صدور حكم، ضمانت اجرايي داشته باشد و همچنین نه از آن روي كه با وجدان تخلف و منكر توان عزل و نصب داشته باشد؛ بلكه كار ويژه اصلي رسانه را مي بايست در حوزه ارتباط وثيق آن با افكار و وجدان عمومي جستجو نمود. توجه عمومي در جامعه هنگامي كه به وجود فساد در مراكز سياسي و اقتصادي جلب شد، ديگر فرصتي براي كانونهاي فسادپرور جهت توجيه و فرار از بار سنگين قضاوت عمومي باقي نخواهد گذاشت. چشمان نگران "شخصيت ملي" از پيگيري اين مطالبه انصراف نخواهد داد، چرا كه وجود منكر در اين مجموعه ها را باور نموده است؛ رشوه نمي گيرد، چراكه قضاوتش متأثر از منافع مادي نيست؛ و توصيه نمي پذيرد، چراكه در قضاوت خود بي رحم است! بر همين اساس است كه وجود يك رسانه مستقل و متعهد بيش و پيش از هر ابزار عمومي مي تواند با نماياندن آنچه در نهانخانه هاي كانونهاي فسادزا مي گذرد، اولاً امنيت زايش و تكثير را از آنان سلب نمايد و ثانياً كانونهاي فسادپرور اقتصادي را در زايش قدرت سياسي عقيم بگذارد. اين موقعيت و فرصت ويژه البته از نگاهي ديگر مي تواند به يك تهديد جامع تبديل شود و آن هنگامي است كه رسانه آنچنان در انتقال اطلاعات و تحليل ها بي مبالات عمل كند كه از درهم آميختن اخبار دروغ و راست، ملغمه اي با طعم تلخ بي اعتمادي در كام مخاطب بنشاند. چه در اين حالت، رسانه با زاويه گرفتن از رسالت حقيقي، خود به منكري بزرگ تبديل می شود و در صورت تداوم اين روند، با پراكندن بذر بي اعتمادي در سطح جامعه، اثراتي بس مخربتر و پيچيده تر بر جاي خواهد نهاد. اما اكنون " سخن " آمده است تا با تلاش در جهت تخلق به صداقت و انصاف و صدالبته نهراسيدن از نعره هاي كانونهاي فساد و زياده خواهي، ايده و آرمان انقلابي ملت را در عرصه اطلاع رساني محقق كند و با كمك مؤثر به توزيع عادلانه اطلاعات مورد نياز براي تصميم گيري آگاهانه مردم، گامي به سوي عدالت رسانه اي بردارد تا چنين نباشد كه خبرهاي مورد نياز مردم در گردونه گران قيمت خبررساني ناعادلانه گم شود و كساني كه اميدوارانه در انتظار شنيدن و ديدن آثار تحول ناشي از حماسه 3 تير 84 هستند را محروم نمايد. و در اين راه تلاش ما اينست كه در باورمان خدا و حضور او و نقش اصلي او در همه امور همواره جايگاه محوري و بايسته خود را داشته باشد. انشاءالله. صاحب امتیاز و مدیر مسئول: محسن زوار شماره تماس: 9930 161 0910 آدرس: نشانی: تبریز - پایینتر از چهارراه هفده شهریور - برج 39 - طبقه 5 مخاطبان سخن مي توانند انتقادات ، پيشنهادات و اخبار خود را در قسمت "ارتباط با ما" و info@sokhanpress.ir ارسال نمايند.

Close
»   اخبار کوتاه, برگزیده, تکنولوژی, گوشی موبایل  »   LG کابل USB Type-C را علت چرخه بوت در گوشی V20 اعلام کرد
2 دی 1395 , ساعت 12:59
LG کابل USB Type-C را علت چرخه بوت در گوشی V20 اعلام کرد

LG کابل USB Type-C را علت چرخه بوت در گوشی V20 اعلام کرد

پس از مشکلات به وجود آمده در گوشی G4 این بار نوبت به گوشی V20 رسیده است تا بار دیگر موجی از نارضایتی را در میان کاربران محصولات این شرکت به وجود آورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن، طبق آمار منتشر شده چند مدل از دستگاه های ال جی دارای مشکل گیر کردن بر روی چرخه‌ بوت (bootloop)  بوده‌اند که گوشی هوشمند ال جی G4 شناخته‌ شده‌ترین محصول این شرکت کره‌ای است که از این مشکل رنج می برده است. آن طور که شواهد نشان می دهد مشکل گیر کردن بر روی چرخه‌ لوپ برای یکی دیگر از گوشی های هوشمند محبوب این شرکت در حال تکرار شدن است.

زمانی که گزارشاتی مبنی بر گیر کردن ال جی G4 بر روی چرخه‌ بوت منتشر شد، ابتدا مسئولان کمپانی سازنده نتوانستند مشکل آن را تشخیص دهند. اما بعد از گذشت مدتی نسبتا طولانی و بررسی های اولیه، ال جی بیانیه ‌ای رسمی منتشر و اعلام کرد که شل بودن اتصال بین تعدادی از قطعات سخت افزاری داخل برد اصلی این گوشی، سبب به وجود آمدن این مسئله شده بود.

ال جی در آن زمان مشکل را سریعا برطرف کرد و مراکز خدمات ‌رسانی این شرکت نسبت به تعمیر و رفع ایراد به وجود آمده در دستگاه کاربران اقدامات لازم را به عمل آوردند. حالا مشکل گیر کردن محصولات ال جی بر روی چرخه‌ بوت بار دیگر تکرار شده و این بار، این کاربران گوشی LG V20  هستند که از این مشکل رنج می برند.

به همین دلیل تعدادی از کاربران این گوشی هوشمند نسبت به مشکلات به وجود آمده گزارش داده‌اند و مرکز سرویس ‌دهی ال جی نیز نسبت به این مشکل واکنش نشان داده است. این مرکز به صورت رسمی اعلام کرده است که استفاده از کابل‌ های USB نوع C، باعث وقوع این مشکل برای ال جی V20 شده است. البته یکی از کاربران شبکه‌ اجتماعی Reddit که در زمینه‌ تست لوازم جانبی دارای پورت USB نوع C فعالیت می کند، کاملا این اداعا را رد کرده و اعلام نمود که در شرایط عادی، احتمال بسیار پایینی وجود دارد که یک کابل USB نوع C ساخته شده توسط تولید کنندگان شخص ثالث باعث بروز این مشکل بشود. مگر این که شرایط خاصی به وجود بیاید.

USB Type-C مشکلات جدیدی را برای همه به وجود آورده است

type-c

با افزایش محبوبیت پورت ‌های USB نوع C و افزایش استفاده از این پورت و کابل آن توسط سازندگان گجت‌ ها و لوازم جانبی مختلف، حالا مشکلات جدیدی به وجود آمده است که گسترش کابل‌ های تقلبی تولید‌ شده توسط سازندگان چینی، یکی از این موارد به شمار می ر‌ود. این موضوع تا حدی گسترش یافته است که حتی دستگاهی تولید شده است که با اتصال کابل ‌های USB نوع C به آن، می توانید از استاندارد بودن و عملکرد درست آن اطمینان حاصل کنید.

در حال حاضر توضیحات بیشتری از سوی مقامات رسمی شرکت ال جی درباره‌ مشکل ال جی V20 منتشر نشده و حتی ممکن است که یک ایراد مشابه G4 (شل بودن اتصالات بین قطعات) باعث وقوع این مشکل جدید شده باشد. باید صبر کرد و منتظر خبرهای جدید ماند.

msn

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • عصرانه خبری
  • یادداشت و مقاله

  • آخرین اخبار

  • طراحی سایت