درباره ما

آمده ايم تا.... شايد بتوان گفت امروز رسانه هاي گروهي اصلي ترين مراكز تحقق آمريت اسلامي به معروف و تحذير مجموعه ها و مديريتها از منكرهاي اجتماعي هستند. منكر هنگامي كه بعد اجتماعي به خود مي گيرد، تأثيرگذاري كلان مي يابد و بنا بر مقتضاي عقل و شرع هر چه منكر تأثيرگذارتر، وجوب تحذير از آن اولي تر. اما آنچه در اين ميان از استلزامات حسن فاعلي در انجام اين فريضه كفايي به حساب می آید، استقلال رسانه از هرگونه وابستگي حزبي، جناحي و مالي است، امري كه در صورت عدم تحقق آن، رسانه را ناخودآگاه با خطر يكسويه نگري و ابزار تمايلات گروهها و لابي ها شدن مواجه مي سازد. توفيق رسانه در انجام امر و نهي البته نه از آن جهت است كه مانند حكم يك قاضي در مصدر صدور حكم، ضمانت اجرايي داشته باشد و همچنین نه از آن روي كه با وجدان تخلف و منكر توان عزل و نصب داشته باشد؛ بلكه كار ويژه اصلي رسانه را مي بايست در حوزه ارتباط وثيق آن با افكار و وجدان عمومي جستجو نمود. توجه عمومي در جامعه هنگامي كه به وجود فساد در مراكز سياسي و اقتصادي جلب شد، ديگر فرصتي براي كانونهاي فسادپرور جهت توجيه و فرار از بار سنگين قضاوت عمومي باقي نخواهد گذاشت. چشمان نگران "شخصيت ملي" از پيگيري اين مطالبه انصراف نخواهد داد، چرا كه وجود منكر در اين مجموعه ها را باور نموده است؛ رشوه نمي گيرد، چراكه قضاوتش متأثر از منافع مادي نيست؛ و توصيه نمي پذيرد، چراكه در قضاوت خود بي رحم است! بر همين اساس است كه وجود يك رسانه مستقل و متعهد بيش و پيش از هر ابزار عمومي مي تواند با نماياندن آنچه در نهانخانه هاي كانونهاي فسادزا مي گذرد، اولاً امنيت زايش و تكثير را از آنان سلب نمايد و ثانياً كانونهاي فسادپرور اقتصادي را در زايش قدرت سياسي عقيم بگذارد. اين موقعيت و فرصت ويژه البته از نگاهي ديگر مي تواند به يك تهديد جامع تبديل شود و آن هنگامي است كه رسانه آنچنان در انتقال اطلاعات و تحليل ها بي مبالات عمل كند كه از درهم آميختن اخبار دروغ و راست، ملغمه اي با طعم تلخ بي اعتمادي در كام مخاطب بنشاند. چه در اين حالت، رسانه با زاويه گرفتن از رسالت حقيقي، خود به منكري بزرگ تبديل می شود و در صورت تداوم اين روند، با پراكندن بذر بي اعتمادي در سطح جامعه، اثراتي بس مخربتر و پيچيده تر بر جاي خواهد نهاد. اما اكنون " سخن " آمده است تا با تلاش در جهت تخلق به صداقت و انصاف و صدالبته نهراسيدن از نعره هاي كانونهاي فساد و زياده خواهي، ايده و آرمان انقلابي ملت را در عرصه اطلاع رساني محقق كند و با كمك مؤثر به توزيع عادلانه اطلاعات مورد نياز براي تصميم گيري آگاهانه مردم، گامي به سوي عدالت رسانه اي بردارد تا چنين نباشد كه خبرهاي مورد نياز مردم در گردونه گران قيمت خبررساني ناعادلانه گم شود و كساني كه اميدوارانه در انتظار شنيدن و ديدن آثار تحول ناشي از حماسه 3 تير 84 هستند را محروم نمايد. و در اين راه تلاش ما اينست كه در باورمان خدا و حضور او و نقش اصلي او در همه امور همواره جايگاه محوري و بايسته خود را داشته باشد. انشاءالله. صاحب امتیاز و مدیر مسئول: محسن زوار شماره تماس: 9930 161 0910 آدرس: نشانی: تبریز - پایینتر از چهارراه هفده شهریور - برج 39 - طبقه 5 مخاطبان سخن مي توانند انتقادات ، پيشنهادات و اخبار خود را در قسمت "ارتباط با ما" و info@sokhanpress.ir ارسال نمايند.

Close
»   اخبار کوتاه, برگزیده, تکنولوژی, نرم افزار  »   امکان ترسیم بر روی عکس و ویدئو در اپلیکیشن Photos ویندوز ۱۰
30 آذر 1395 , ساعت 14:55
امکان ترسیم بر روی عکس و ویدئو در اپلیکیشن Photos ویندوز ۱۰

امکان ترسیم بر روی عکس و ویدئو در اپلیکیشن Photos ویندوز ۱۰

به روز رسانی جدید اپلیکیشن فوتوز (Photos) در ویندوز ۱۰ با ایجاد امکان هیجان انگیز ترسیم و نقاشی بر روی عکس و فیلم، در سال ۲۰۱۷ در دسترس قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن، ویندوز ۱۰ متعهد شده است که خلاقیت بیشتری را در قبال کاربران از خود نشان دهد. در همین راستا و به لطف به روز رسانی جدید مایکروسافت که به تازگی برای اپلیکیشن فوتوز در ویندوز ۱۰ منتشر شده است، کاربران گزینه های بیشتری را برای تقویت قوه خلاقیت خود در دسترس دارند.

اگر بخواهیم ساده بگوییم، دفعه بعدی که برنامه تماشا و ویرایش عکس های خود را باز می کنید، یک صفحه شامل یک پیغام با محتوای خوشامد گویی و توضیح درباره تغییرات ایجاد شده در اپلیکیشن فوتوز خواهید دید. یکی از برجسته ترین  به روز رسانی های اپلیکیشن فوتوز، این است که می توانید تنها با استفاده از صفحه لمسی، قلم استایلوس و یا موس کامپیوتر خود بین عکس ها و ویدیوهای مختلف گشت بزنید.

به علاوه، اپلیکیشن فوتوز در حال حاضر یک انیمیشن از فرایند نقاشی کردن شما بر روی تصاویر فراهم می کند و به شما این امکان را می دهد که این نقاشی را مانند یک ویدیو با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید بر روی ویدیوهایتان نیز نقاشی کنید و ببینید که چگونه نقاشی شما روری ویدیو نمایش داده شده و دقیقا همان جایی می روند که شما می خواهید.

انواع جدیدی از قلم ها و فیلترها

یکی دیگر از ویژگی های این به روز رسانی این است که سه قلم مختلف و تعدادی رنگ جدید به مجموعه قبلی اضافه شده است تا کاربران بتوانند عکس های خود را بهتر شخصی سازی کرده و آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارند. بالاتر از همه این ها، در به روز رسانی جدید تعدادی فیلتر جدید هم به فیلترهای قبلی اضافه شده اند تا پاسخگوی نیاز کاربرانی باشند که فیلترهای جدید برایشان کافی نیستند. علاوه بر این ها، کاربران در به روز رسانی جدید گزینه ای را دارند که با آن می توانند از یک تم آغازین تیره به یک تم روشن و شفاف برسند.

مایکروسافت همچنین تعدادی از وظایف و ابزار ویرایش مرسوم را نیز بهبود بخشیده است. از این جمله می توان به امکان بریدن عکس (crop) و ابزار چرخاندن تصویر (rotation) اشاره کرد. حتی رابط کاربری (UI) اپلیکیشن هم بهبود یافته و شکل وشمایل تازه تری به خود گرفته است. حتی می توانید در این به روز رسانی جدید یک قسمت هدیت افقی نیز پیدا کنید که به شما کمک می کند تا در بین عکس ها بررسی های مورد نظر خود را پیاده سازی کرده و عکس ها را بر اساس آلبوم یا فولدرهای مختلف طبقه بندی کنید.

علاوه بر کامپیوترهای تحت ویندوز ۱۰، به روز رسانی جدید اپلیکیشن فوتوز برای ایکس باکس وان هم قابل دستیابی است تا کاربران بتوانند به رسانه های ذخیره شده در خدمات OneDrive  خود نیز دسترسی داشته باشند. کاربران ایک باکس همچنین قادر خواهند بود تا با استفاده از یک کنترل گر در کنسول خود، عکس ها را رصد کنند.

اگر شما قادر بودید تا تغییرات مورد علاقه تان را در اپلیکیشن فوتوز ایجاد کنید، چه تغییراتی را اعمال می کردید؟

 

msn

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • عصرانه خبری
  • یادداشت و مقاله

  • آخرین اخبار

  • طراحی سایت