درباره ما

آمده ايم تا.... شايد بتوان گفت امروز رسانه هاي گروهي اصلي ترين مراكز تحقق آمريت اسلامي به معروف و تحذير مجموعه ها و مديريتها از منكرهاي اجتماعي هستند. منكر هنگامي كه بعد اجتماعي به خود مي گيرد، تأثيرگذاري كلان مي يابد و بنا بر مقتضاي عقل و شرع هر چه منكر تأثيرگذارتر، وجوب تحذير از آن اولي تر. اما آنچه در اين ميان از استلزامات حسن فاعلي در انجام اين فريضه كفايي به حساب می آید، استقلال رسانه از هرگونه وابستگي حزبي، جناحي و مالي است، امري كه در صورت عدم تحقق آن، رسانه را ناخودآگاه با خطر يكسويه نگري و ابزار تمايلات گروهها و لابي ها شدن مواجه مي سازد. توفيق رسانه در انجام امر و نهي البته نه از آن جهت است كه مانند حكم يك قاضي در مصدر صدور حكم، ضمانت اجرايي داشته باشد و همچنین نه از آن روي كه با وجدان تخلف و منكر توان عزل و نصب داشته باشد؛ بلكه كار ويژه اصلي رسانه را مي بايست در حوزه ارتباط وثيق آن با افكار و وجدان عمومي جستجو نمود. توجه عمومي در جامعه هنگامي كه به وجود فساد در مراكز سياسي و اقتصادي جلب شد، ديگر فرصتي براي كانونهاي فسادپرور جهت توجيه و فرار از بار سنگين قضاوت عمومي باقي نخواهد گذاشت. چشمان نگران "شخصيت ملي" از پيگيري اين مطالبه انصراف نخواهد داد، چرا كه وجود منكر در اين مجموعه ها را باور نموده است؛ رشوه نمي گيرد، چراكه قضاوتش متأثر از منافع مادي نيست؛ و توصيه نمي پذيرد، چراكه در قضاوت خود بي رحم است! بر همين اساس است كه وجود يك رسانه مستقل و متعهد بيش و پيش از هر ابزار عمومي مي تواند با نماياندن آنچه در نهانخانه هاي كانونهاي فسادزا مي گذرد، اولاً امنيت زايش و تكثير را از آنان سلب نمايد و ثانياً كانونهاي فسادپرور اقتصادي را در زايش قدرت سياسي عقيم بگذارد. اين موقعيت و فرصت ويژه البته از نگاهي ديگر مي تواند به يك تهديد جامع تبديل شود و آن هنگامي است كه رسانه آنچنان در انتقال اطلاعات و تحليل ها بي مبالات عمل كند كه از درهم آميختن اخبار دروغ و راست، ملغمه اي با طعم تلخ بي اعتمادي در كام مخاطب بنشاند. چه در اين حالت، رسانه با زاويه گرفتن از رسالت حقيقي، خود به منكري بزرگ تبديل می شود و در صورت تداوم اين روند، با پراكندن بذر بي اعتمادي در سطح جامعه، اثراتي بس مخربتر و پيچيده تر بر جاي خواهد نهاد. اما اكنون " سخن " آمده است تا با تلاش در جهت تخلق به صداقت و انصاف و صدالبته نهراسيدن از نعره هاي كانونهاي فساد و زياده خواهي، ايده و آرمان انقلابي ملت را در عرصه اطلاع رساني محقق كند و با كمك مؤثر به توزيع عادلانه اطلاعات مورد نياز براي تصميم گيري آگاهانه مردم، گامي به سوي عدالت رسانه اي بردارد تا چنين نباشد كه خبرهاي مورد نياز مردم در گردونه گران قيمت خبررساني ناعادلانه گم شود و كساني كه اميدوارانه در انتظار شنيدن و ديدن آثار تحول ناشي از حماسه 3 تير 84 هستند را محروم نمايد. و در اين راه تلاش ما اينست كه در باورمان خدا و حضور او و نقش اصلي او در همه امور همواره جايگاه محوري و بايسته خود را داشته باشد. انشاءالله. صاحب امتیاز و مدیر مسئول: محسن زوار شماره تماس: 9930 161 0910 آدرس: نشانی: تبریز - پایینتر از چهارراه هفده شهریور - برج 39 - طبقه 5 مخاطبان سخن مي توانند انتقادات ، پيشنهادات و اخبار خود را در قسمت "ارتباط با ما" و info@sokhanpress.ir ارسال نمايند.

Close
»   اخبار کوتاه, برگزیده, توپ و تور, ورزش  »   سازمان لیگ فدراسیون والیبال زمان بازی معوقه کاله مازندران وشهرداری تبریز را تعیین می کند
5 آذر 1395 , ساعت 13:08
سازمان لیگ فدراسیون والیبال زمان بازی معوقه کاله مازندران وشهرداری تبریز را تعیین می کند

سازمان لیگ فدراسیون والیبال زمان بازی معوقه کاله مازندران وشهرداری تبریز را تعیین می کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن، خلیل یگانه مجد روز جمعه گفت : بازی دو تیم کاله مازندران وشهرداری تبریز به عنوان بازی های عقب افتاده محسوب می شود و تا قبل از پایان بازی های مرحله رفت لیگ برتر در آمل برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی که از قبل اعلام شده بود، بازی دو تیم در چارچوب هفته هشتم رقابت های لیگ برتر ساعت17 عصر چهارشنبه به میزبانی کاله مازندران درآمل تعیین شده بود که تیم میهمان شهرداری تبریز هم از روز قبل دراین شهر حضور داشت ، ولی به علت بارش شدید برف وقطعی برق وگاز در این شهر وسالن برگزاری مسابقه ، شرایط برای برگزاری مسابقه آماده نبود و با توافق مسئولان دو تیم مسابقه لغو شد.
یگانه مجد گفت : طبق آیین نامه سازمان لیگ، بازی دوتیم پس از لغو شدن باید تا 24 ساعت آینده برگزار می شد، که با بررسی های صورت گرفته و فراهم نشدن آن در عصر پنجشنبه، پیشنهاد دادیم که دو تیم توافق کنند که درشرایط بهتری در آینده ودر آمل باهم بازی کنند، که دو طرف به توافق نیز رسیدند.
وی افزود : فدراسیون والیبال و سازمان لیگ در این زمینه هیچ مشکلی ندارد و قرار شد که بازی دو تیم کاله مازندران و شهرداری تبریز در یک زمان مناسبی در آمل برگزار شود.
بارش شدید برف روز چهارشنبه در مازندران که شدت آن در شهرستان آمل بیشتر از دیگرمناطق استان بود و نیز کاهش محسوس دمای هوا تا 3 درجه سانتی گراد زیر صفر ، باعث لغو بازی تیم های کاله مازندران وشهرداری تبریز شد.
تا پایان هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور تیم شهرداری تبریز با 10 امتیاز در مکان هشتم وتیم کاله مازندران با 6 امتیاز در رده دهم جدول رده‌بندی دوازده تیمی این رقابتها قرار دارند.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • عصرانه خبری
  • یادداشت و مقاله

  • آخرین اخبار

  • طراحی سایت