درباره ما

آمده ايم تا.... شايد بتوان گفت امروز رسانه هاي گروهي اصلي ترين مراكز تحقق آمريت اسلامي به معروف و تحذير مجموعه ها و مديريتها از منكرهاي اجتماعي هستند. منكر هنگامي كه بعد اجتماعي به خود مي گيرد، تأثيرگذاري كلان مي يابد و بنا بر مقتضاي عقل و شرع هر چه منكر تأثيرگذارتر، وجوب تحذير از آن اولي تر. اما آنچه در اين ميان از استلزامات حسن فاعلي در انجام اين فريضه كفايي به حساب می آید، استقلال رسانه از هرگونه وابستگي حزبي، جناحي و مالي است، امري كه در صورت عدم تحقق آن، رسانه را ناخودآگاه با خطر يكسويه نگري و ابزار تمايلات گروهها و لابي ها شدن مواجه مي سازد. توفيق رسانه در انجام امر و نهي البته نه از آن جهت است كه مانند حكم يك قاضي در مصدر صدور حكم، ضمانت اجرايي داشته باشد و همچنین نه از آن روي كه با وجدان تخلف و منكر توان عزل و نصب داشته باشد؛ بلكه كار ويژه اصلي رسانه را مي بايست در حوزه ارتباط وثيق آن با افكار و وجدان عمومي جستجو نمود. توجه عمومي در جامعه هنگامي كه به وجود فساد در مراكز سياسي و اقتصادي جلب شد، ديگر فرصتي براي كانونهاي فسادپرور جهت توجيه و فرار از بار سنگين قضاوت عمومي باقي نخواهد گذاشت. چشمان نگران "شخصيت ملي" از پيگيري اين مطالبه انصراف نخواهد داد، چرا كه وجود منكر در اين مجموعه ها را باور نموده است؛ رشوه نمي گيرد، چراكه قضاوتش متأثر از منافع مادي نيست؛ و توصيه نمي پذيرد، چراكه در قضاوت خود بي رحم است! بر همين اساس است كه وجود يك رسانه مستقل و متعهد بيش و پيش از هر ابزار عمومي مي تواند با نماياندن آنچه در نهانخانه هاي كانونهاي فسادزا مي گذرد، اولاً امنيت زايش و تكثير را از آنان سلب نمايد و ثانياً كانونهاي فسادپرور اقتصادي را در زايش قدرت سياسي عقيم بگذارد. اين موقعيت و فرصت ويژه البته از نگاهي ديگر مي تواند به يك تهديد جامع تبديل شود و آن هنگامي است كه رسانه آنچنان در انتقال اطلاعات و تحليل ها بي مبالات عمل كند كه از درهم آميختن اخبار دروغ و راست، ملغمه اي با طعم تلخ بي اعتمادي در كام مخاطب بنشاند. چه در اين حالت، رسانه با زاويه گرفتن از رسالت حقيقي، خود به منكري بزرگ تبديل می شود و در صورت تداوم اين روند، با پراكندن بذر بي اعتمادي در سطح جامعه، اثراتي بس مخربتر و پيچيده تر بر جاي خواهد نهاد. اما اكنون " سخن " آمده است تا با تلاش در جهت تخلق به صداقت و انصاف و صدالبته نهراسيدن از نعره هاي كانونهاي فساد و زياده خواهي، ايده و آرمان انقلابي ملت را در عرصه اطلاع رساني محقق كند و با كمك مؤثر به توزيع عادلانه اطلاعات مورد نياز براي تصميم گيري آگاهانه مردم، گامي به سوي عدالت رسانه اي بردارد تا چنين نباشد كه خبرهاي مورد نياز مردم در گردونه گران قيمت خبررساني ناعادلانه گم شود و كساني كه اميدوارانه در انتظار شنيدن و ديدن آثار تحول ناشي از حماسه 3 تير 84 هستند را محروم نمايد. و در اين راه تلاش ما اينست كه در باورمان خدا و حضور او و نقش اصلي او در همه امور همواره جايگاه محوري و بايسته خود را داشته باشد. انشاءالله. صاحب امتیاز و مدیر مسئول: محسن زوار شماره تماس: 9930 161 0910 آدرس: نشانی: تبریز - پایینتر از چهارراه هفده شهریور - برج 39 - طبقه 5 مخاطبان سخن مي توانند انتقادات ، پيشنهادات و اخبار خود را در قسمت "ارتباط با ما" و info@sokhanpress.ir ارسال نمايند.

Close
»   اخبار کوتاه, برگزیده, سایر حوزه ها, ورزش  »   دبیری تبریز به دنبال هفتمین برد خانگی خود
2 آذر 1395 , ساعت 14:49
دبیری تبریز به دنبال هفتمین برد خانگی خود

دبیری تبریز به دنبال هفتمین برد خانگی خود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سخن به نقل از خبرگزاری فارس، در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال کشور تیم دبیری در تبریز میزبان تیم دانشگاه آزاد است.

در این بازی تیم دبیری تبریز به دنبال کسب هفتمین برد خانگی خود است.

دبیری تبریز در شش بازیی که میزبان بوده به ترتیب برابر تی‌های مس سونگون، حفاری خوزستان، مقاومت البرز، ارژن شیراز، یاسین پیشرو قم و شهرداری ساوه به برتری دست یافته و تمامی امتیازات خانگی را کسب کرده است.

شاگردان جواد اصغری‌مقدم در بازی روز جمعه به مصاف تیم دانشگاه آزاد می روند که تنها 4 امتیاز کسب کرده است.

هدایت این تیم بر عهده حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی است که نیم فصل نیز هدایت تیم دبیری را در سال 93 برعهده داشته است.

دبیری تبریز در این بازی سه بازیکن اصلی خود به نام‌های فرهاد فخیم، حمید احمدی و گرتو کاروالیو را در اختیار ندارد.

بازی تیم های دبیری تبریز با دانشگاه آزاد اسلامی روز جمعه 6 آذر در سالن علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود.

دبیری تبریز در پایان هفته یازدهم با کسب 22 امتیاز در رده سوم جدول جای گرفته است.

رکورد کسب بیشترین امتیازات خانگی

رکورد کسب بیشترین امتیازات خانگی در لیگ برتر فوتسال کشور به تیم دبیری تبریز تعلق دارد که در سال 92 برای این تیم به دست آمده است.

دبیری تبریز در سال 92 و در 13 بازی خانگی خود صاحب 12 پیروزی شده و تنها در هفته پایانی در تبریز برابر تاسیسات به تساوی دست یافت که همین تک امتیاز کسب کرده از تیم تاسیسات برای قهرمانی تیم فوتسال دبیری تبریز کافی بود.

حالا شاگردان جواد اصغری‌مقدم به دنبال بهبود این رکورد هستند که تنها با برتری در تمامی بازی های خانگی این تیم میسر است.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • عصرانه خبری
  • یادداشت و مقاله

  • آخرین اخبار

  • طراحی سایت