درباره ما

آمده ايم تا.... شايد بتوان گفت امروز رسانه هاي گروهي اصلي ترين مراكز تحقق آمريت اسلامي به معروف و تحذير مجموعه ها و مديريتها از منكرهاي اجتماعي هستند. منكر هنگامي كه بعد اجتماعي به خود مي گيرد، تأثيرگذاري كلان مي يابد و بنا بر مقتضاي عقل و شرع هر چه منكر تأثيرگذارتر، وجوب تحذير از آن اولي تر. اما آنچه در اين ميان از استلزامات حسن فاعلي در انجام اين فريضه كفايي به حساب می آید، استقلال رسانه از هرگونه وابستگي حزبي، جناحي و مالي است، امري كه در صورت عدم تحقق آن، رسانه را ناخودآگاه با خطر يكسويه نگري و ابزار تمايلات گروهها و لابي ها شدن مواجه مي سازد. توفيق رسانه در انجام امر و نهي البته نه از آن جهت است كه مانند حكم يك قاضي در مصدر صدور حكم، ضمانت اجرايي داشته باشد و همچنین نه از آن روي كه با وجدان تخلف و منكر توان عزل و نصب داشته باشد؛ بلكه كار ويژه اصلي رسانه را مي بايست در حوزه ارتباط وثيق آن با افكار و وجدان عمومي جستجو نمود. توجه عمومي در جامعه هنگامي كه به وجود فساد در مراكز سياسي و اقتصادي جلب شد، ديگر فرصتي براي كانونهاي فسادپرور جهت توجيه و فرار از بار سنگين قضاوت عمومي باقي نخواهد گذاشت. چشمان نگران "شخصيت ملي" از پيگيري اين مطالبه انصراف نخواهد داد، چرا كه وجود منكر در اين مجموعه ها را باور نموده است؛ رشوه نمي گيرد، چراكه قضاوتش متأثر از منافع مادي نيست؛ و توصيه نمي پذيرد، چراكه در قضاوت خود بي رحم است! بر همين اساس است كه وجود يك رسانه مستقل و متعهد بيش و پيش از هر ابزار عمومي مي تواند با نماياندن آنچه در نهانخانه هاي كانونهاي فسادزا مي گذرد، اولاً امنيت زايش و تكثير را از آنان سلب نمايد و ثانياً كانونهاي فسادپرور اقتصادي را در زايش قدرت سياسي عقيم بگذارد. اين موقعيت و فرصت ويژه البته از نگاهي ديگر مي تواند به يك تهديد جامع تبديل شود و آن هنگامي است كه رسانه آنچنان در انتقال اطلاعات و تحليل ها بي مبالات عمل كند كه از درهم آميختن اخبار دروغ و راست، ملغمه اي با طعم تلخ بي اعتمادي در كام مخاطب بنشاند. چه در اين حالت، رسانه با زاويه گرفتن از رسالت حقيقي، خود به منكري بزرگ تبديل می شود و در صورت تداوم اين روند، با پراكندن بذر بي اعتمادي در سطح جامعه، اثراتي بس مخربتر و پيچيده تر بر جاي خواهد نهاد. اما اكنون " سخن " آمده است تا با تلاش در جهت تخلق به صداقت و انصاف و صدالبته نهراسيدن از نعره هاي كانونهاي فساد و زياده خواهي، ايده و آرمان انقلابي ملت را در عرصه اطلاع رساني محقق كند و با كمك مؤثر به توزيع عادلانه اطلاعات مورد نياز براي تصميم گيري آگاهانه مردم، گامي به سوي عدالت رسانه اي بردارد تا چنين نباشد كه خبرهاي مورد نياز مردم در گردونه گران قيمت خبررساني ناعادلانه گم شود و كساني كه اميدوارانه در انتظار شنيدن و ديدن آثار تحول ناشي از حماسه 3 تير 84 هستند را محروم نمايد. و در اين راه تلاش ما اينست كه در باورمان خدا و حضور او و نقش اصلي او در همه امور همواره جايگاه محوري و بايسته خود را داشته باشد. انشاءالله. صاحب امتیاز و مدیر مسئول: محسن زوار شماره تماس: 9930 161 0910 آدرس: نشانی: تبریز - پایینتر از چهارراه هفده شهریور - برج 39 - طبقه 5 مخاطبان سخن مي توانند انتقادات ، پيشنهادات و اخبار خود را در قسمت "ارتباط با ما" و info@sokhanpress.ir ارسال نمايند.

Close
»   اخبار کوتاه, بازی های رایانه ای, برگزیده, تکنولوژی  »   مقدار فضای موردنیاز Titanfall 2 مشخص شد
2 آبان 1395 , ساعت 11:02
مقدار فضای موردنیاز Titanfall 2 مشخص شد

مقدار فضای موردنیاز Titanfall 2 مشخص شد

انتظارات به زودی به پایان می رسد و تا یک هفته دیگر علاقمندان به سبک بازی تیراندازی اول شخص با بازی Titanfall 2 ملاقات خواهند کرد.

به گزارش سخن، یک هفته زمان زیادی  تا زمان عرضه Titanfall 2  که یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص است، نیست و علاقمندان منتظر تجربه این بازی هستند. این بازی در سال ۲۰۱۴ مورد توجه بسیاری قرار گرفت. همین باعث عجله در عرضه ی این بازی شد تا بازار داغ را نگه دارند و متاسفانه به دلیل عجله شرکت‌ها و استودیوهای مختلف برای عرضه به‌موقع بازی، همواره شاهد به‌روزرسان‌های حجیم روز نخست هستیم، حال رسپاون اینترتینمنت نیز خبر از به‌روزرسان روز نخست Titanfall 2 را داد اما حجم به‌روزرسان از آن چیزی که تصور می‌شد بسیار کمتر است.

یکی از موسسان استودیوی رسپاون اینترتیتمنت  به نام ونس زمپالا، در حساب رسمی توییتر خود مقدار حجم به‌روزرسان روز نخست Titanfall 2 را اعلام کرد.او در توئیتر خود اعلام کرد :

بهتره جای بیشتری در هارددرایو خودتون باز کنید چراکه میزان حجم به‌روزرسان روز نخست Titanfall 2 …. تنها ۸۸ مگابایته!

و با این توئیت فالوورهای خود را شگفت زده کرد .همچنین  اگر کنجکاو هستید بهتر است بدانید که میزان فضای مورد نیاز بازی ۴۲.۳۳ گیگابایت برروی کنسول‌های نسل هشتم است. در ادامه مشخص نشد که حجم ۸۸ مگابایتی مربوط به کدام نسخه این بازی  است اما احتمالا هر سه پلتفرم به یکدیگر نزدیک هستند.

نخستین عنوان Titanfall  در سال ۲۰۱۴ تنها برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. Titanfall 2    ادامه این بازی است که در تاریخ ۲۸ اکتبر مطابق با ۷ آبان ماه سال جاری برای هر سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

کلیک

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • عصرانه خبری
  • یادداشت و مقاله

  • آخرین اخبار

  • طراحی سایت