درباره ما

آمده ايم تا.... شايد بتوان گفت امروز رسانه هاي گروهي اصلي ترين مراكز تحقق آمريت اسلامي به معروف و تحذير مجموعه ها و مديريتها از منكرهاي اجتماعي هستند. منكر هنگامي كه بعد اجتماعي به خود مي گيرد، تأثيرگذاري كلان مي يابد و بنا بر مقتضاي عقل و شرع هر چه منكر تأثيرگذارتر، وجوب تحذير از آن اولي تر. اما آنچه در اين ميان از استلزامات حسن فاعلي در انجام اين فريضه كفايي به حساب می آید، استقلال رسانه از هرگونه وابستگي حزبي، جناحي و مالي است، امري كه در صورت عدم تحقق آن، رسانه را ناخودآگاه با خطر يكسويه نگري و ابزار تمايلات گروهها و لابي ها شدن مواجه مي سازد. توفيق رسانه در انجام امر و نهي البته نه از آن جهت است كه مانند حكم يك قاضي در مصدر صدور حكم، ضمانت اجرايي داشته باشد و همچنین نه از آن روي كه با وجدان تخلف و منكر توان عزل و نصب داشته باشد؛ بلكه كار ويژه اصلي رسانه را مي بايست در حوزه ارتباط وثيق آن با افكار و وجدان عمومي جستجو نمود. توجه عمومي در جامعه هنگامي كه به وجود فساد در مراكز سياسي و اقتصادي جلب شد، ديگر فرصتي براي كانونهاي فسادپرور جهت توجيه و فرار از بار سنگين قضاوت عمومي باقي نخواهد گذاشت. چشمان نگران "شخصيت ملي" از پيگيري اين مطالبه انصراف نخواهد داد، چرا كه وجود منكر در اين مجموعه ها را باور نموده است؛ رشوه نمي گيرد، چراكه قضاوتش متأثر از منافع مادي نيست؛ و توصيه نمي پذيرد، چراكه در قضاوت خود بي رحم است! بر همين اساس است كه وجود يك رسانه مستقل و متعهد بيش و پيش از هر ابزار عمومي مي تواند با نماياندن آنچه در نهانخانه هاي كانونهاي فسادزا مي گذرد، اولاً امنيت زايش و تكثير را از آنان سلب نمايد و ثانياً كانونهاي فسادپرور اقتصادي را در زايش قدرت سياسي عقيم بگذارد. اين موقعيت و فرصت ويژه البته از نگاهي ديگر مي تواند به يك تهديد جامع تبديل شود و آن هنگامي است كه رسانه آنچنان در انتقال اطلاعات و تحليل ها بي مبالات عمل كند كه از درهم آميختن اخبار دروغ و راست، ملغمه اي با طعم تلخ بي اعتمادي در كام مخاطب بنشاند. چه در اين حالت، رسانه با زاويه گرفتن از رسالت حقيقي، خود به منكري بزرگ تبديل می شود و در صورت تداوم اين روند، با پراكندن بذر بي اعتمادي در سطح جامعه، اثراتي بس مخربتر و پيچيده تر بر جاي خواهد نهاد. اما اكنون " سخن " آمده است تا با تلاش در جهت تخلق به صداقت و انصاف و صدالبته نهراسيدن از نعره هاي كانونهاي فساد و زياده خواهي، ايده و آرمان انقلابي ملت را در عرصه اطلاع رساني محقق كند و با كمك مؤثر به توزيع عادلانه اطلاعات مورد نياز براي تصميم گيري آگاهانه مردم، گامي به سوي عدالت رسانه اي بردارد تا چنين نباشد كه خبرهاي مورد نياز مردم در گردونه گران قيمت خبررساني ناعادلانه گم شود و كساني كه اميدوارانه در انتظار شنيدن و ديدن آثار تحول ناشي از حماسه 3 تير 84 هستند را محروم نمايد. و در اين راه تلاش ما اينست كه در باورمان خدا و حضور او و نقش اصلي او در همه امور همواره جايگاه محوري و بايسته خود را داشته باشد. انشاءالله. صاحب امتیاز و مدیر مسئول: محسن زوار شماره تماس: 9930 161 0910 آدرس: نشانی: تبریز - پایینتر از چهارراه هفده شهریور - برج 39 - طبقه 5 مخاطبان سخن مي توانند انتقادات ، پيشنهادات و اخبار خود را در قسمت "ارتباط با ما" و info@sokhanpress.ir ارسال نمايند.

Close
»   اخبار کوتاه, بازی های رایانه ای, برگزیده, تکنولوژی  »   آپدیت کلش آف کلنز مهر ماه ۹۵ منتشر شد + لینک دانلود
22 مهر 1395 , ساعت 12:11
آپدیت کلش آف کلنز مهر ماه ۹۵ منتشر شد + لینک دانلود

آپدیت کلش آف کلنز مهر ماه ۹۵ منتشر شد + لینک دانلود

اگر در جریان اخبار بازی محبوب کلش آف کلنز (Clash of Clans) قرار دارید، حتما می‌دانید امروز نسخه جدیدی از این بازی توسط کمپانی سوپرسل، استودیوی سازنده این بازی منتشر شده است. با ما همراه باشید تا نگاهی به تغییرات جدیدترین آپدیت کلش آف کلنز داشته باشیم.

به گزارش سخن، پس از ارائه چندین پیش نمایش و بالا بردن عطش بازیکنان کلش آف کلنز توسط توسعه دهندگان فنلاندی این بازی، امروز آپدیت کلش آف کلنز با انبوهی از تغییرات جدید برای دانلود عرضه شد. این تغییرات متعادل سازی و بالانس میزان حمله و مقاومت برخی نیروها و ساختمان‌های دفاعی، متعادل سازی و امکانات جدید کلن وار و معرفی ساختمان دفاعی جدید می‌شوند که به ترتیب به آن‌ها خواهیم پرداخت.

آپدیت کلش آف کلنز

آپدیت کلش آف کلنز : سطح جدید نیرو ها و ساختمان‌های دفاعی
در آپدیت بزرگ قبلی کلش آف کلنز، شاهد اضافه شدن چندین کارت جدید نظیر ماینر و بیبی دراگون بودیم. اما در آپدیت امروز سطح‌های جدیدی از نیروها به شرح زیر معرفی شدند:

ویزارد (Wizard) سطح ۷ در تاون هال ۱۰ با هزینه ساخت ۴۵۰۰ اکسیر
بیبی دراگون (Baby Dragon) سطح ۵ در تاون هال ۱۱ با هزینه ساخت ۱۹ هزار اکسیر
دراگون (Dragon) سطح ۶ در تاون هال ۱۱ با هزینه ساخت ۴۶ هزار اکسیر
در کنار سطح‌های جدید نیروها، سطح‌های جدیدی برای ساختمان‌های دفاعی نیز تعریف شده‌اند:
اکس بو (X-Bow) سطح ۵ در تاون هال ۱۱
هیدن تسلا (Hidden Tesla) سطح ۹ در تاون هال ۱۱
مورتار سطح ۱۰

آپدیت کلش آف کلنز : متعادل سازی‌ها
برای ایجاد بالانس میان نیروها و ساختمان‌های دفاعی، تعییراتی در میزان مقاومت و حمله نیروها و دفاع ساختمان‌ها اعمال شده است:
اسپل اسکلتون (Skeleton Spell) تعداد بسیار بیشتری اسکلت می‌سازد (۲۶ عدد).
مدت زمان و ظرفیت اسپل کلون (Clone Spell) افزایش یافته است.
میزان مقاومت بولر (Bowler) با کاهش روبرو شده است.
میزان مقاومت و حمله ویچ (Witch) کمی افزایش یافته است.
اثر گذاری جاینت بمب (Giant Bomb) روی نیروی هوگ (Hog) دیگر تفاوتی با سایر نیروها ندارد و از ۱٫۵ برابر به یک برابر کاهش یافته است.
هیدن تسلا (Hidden Tesla) اثر گذاری دو برابری خود را در برابر پکا (P.E.K.K.A) از دست داده و به میزان ثابتی از جان تمامی نیروها می‌کاهد.

۱۴۷۶۳۳۴۱۰۳۶۸۳۴۴-۶

آپدیت کلش آف کلنز :‌ متعادل سازی و امکانات جدید کلن وار
حتما بارها برایتان پیش آمده که با دوستانتان سر میزان مقاومت مپ یا قدرت نیروهایتان بحث کرده باشید. در آپدیت قبلی امکان به چالش کشیدن هر بازیکن به کلش آف کلنز اضافه شد و اگر قصد محک زدن مپ خود را داشتید، می‌توانستید با عضویت در کلن دوستتان، او را به چالش بکشید. اما به تازگی امکان وارهای دوستانه فراهم شده که کمی روابط خشونت آمیز بین کلن‌ها را دوستانه می‌کند. حالا دو قبیله می‌توانند وارهایی سفارشی شده‌ ترتیب دهند و یکدیگر را به چالش دعوت کنند. از تغییرات مهم وارهای دوستانه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارسال چالش از طریق پروفایل کلن و پذیرش از بخش چت کلن
امکان غیرفعال کردن دریافت پیشنهاد وار دوستانه
امکان تنظیم زمان باقی مانده تا شروع وار ( از ۳ دقیقه تا یک روز تا شروع وار) و انتخاب اعضای شرکت کننده در وار از ۵ تا ۵۰ نفر
نیروهای مورد استفاده در وار دوستانه پس از حمله از بین نمی‌روند.
هیچ لوت و XP به طرفین وار دوستانه تعلق نمی‌گیرد.
همچنین امکان افزودن بازیکنان قبیله‌های دیگر به لیست دوستان نیز فراهم شده و می‌توانید تنها با وارد کردن تگ دهکده، قرد مورد نظرتان را پیدا کنید. پیش از این اگر نیروی هیرو (Hero) دهکده درحالت آپگرید قرار داشت، این نیرو در خلال چالش دوستانه درون کلن همانند سایر حمله‌ها از دهکده محافظت نمی‌کرد. اما در جدیدترین آپدیت کلش آف کلنز این نقص برطرف شده و هیروها در چالش دوستانه به دفاع از دهکده می‌پردازند.

بهتر است نگاهی به وارهای عادی نیز بیاندازیم. سوپرسل وارهای عادی را نیز دستخوش تغییر کرده و حالا اگر قبیله‌تان در وار برنده شود ولی حمله‌های شما به حریف بدون کسب ستاره باشد، باز هم مقادیری طلا، اکسیر و نفت عاید دهکده‌تان خواهد شد. اینک با دستیابی قبیله به اهداف سخت مشخص شده توسط بازی، XP زیادی به قبیله تعلق می‌گیرد و همچنین میزان XP در وارها نیز افزایش یافته است. همچنین نفرات اول که در گذشته تنها ۵ XP دریافت می‌کردند حالا دو برابر بیشتر XP می‌گیرند.
آپدیت کلش آف کلنز : تغییراتی در ساخت نیروها
در نسخه قبلی کلش آف کلنز تغییراتی جزیی در نحوه چینش نیروهای درحال ساخت اعمال شد که کارایی چندانی نداشتند. در به روز رسانی امروز این بازی ساخت نیروهای جدید با راحتی بیشتری همراه شده و تمامی نیروها و اسپل‌ها در یک تب قرار می‌گیرند. همچنین می‌توانید با تعریف و ذخیره چندین ترکیب متفاوت برای سربازخانه، در کمترین زمان شروع به ساخت نیروهای مورد نیاز خود کنید. شایان ذکر است مدت زمان تعلیم و آماده سازی نیروهای یک نفره با کاهش چشمگیری همراه شده است؛ به طوری که تنها در مدت ۳ دقیقه می‌توان به تربیت یک دراگون پرداخت!

آپدیت کلش آف کلنز

آپدیت کلش آف کلنز : ساختمان دفاعی جدید
آپدیت کلش آف کلنزو اما می‌رسیم به جذاب‌ترین قسمت آپدیت امروز کلش آف کلنز، ساختمان جدید بمب تاور (Bomb Tower). همانطور که احتمالا در ویدیوهای پیش نمایش تماشا کرده‌اید، این ساختمان به گروهی از نیروهای حریف حمله‌ور می‌شود و عملکردی مشابه مورتار اما با قدرت بیشتر دارد. جالب است بدانید پس از تخریب بمب تاور توسط دشمن، بمب‌های باقی مانده در این ساختمان در شعاعی کوچک منفجر می‌شوند و نیروهای حریف را از بین می‌برند و بی راه نیست اگر بگوییم انفجار پس از تخریب بمب تاور از بازی کلش رویال (Clash Royale) و از کارت «Giant Skeleton» الهام گرفته شده است. این ساختمان از تاون هال ۸ در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد و هزینه ساخت ابتدایی آن دو میلیون طلا است. ناگفته نماند میزان ۲۵ عدد دیوار نیز به بازی افزوده شده که با چینش مناسب آن‌ها می‌توان مقاومت دهکده در برابر حملات را بالا برد.

لینک دانلود iOS : لینک

لینک دانلود گوگل پلی : لینک

gadgetnews

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • عصرانه خبری
  • یادداشت و مقاله

  • آخرین اخبار

  • طراحی سایت