درباره ما

آمده ايم تا.... شايد بتوان گفت امروز رسانه هاي گروهي اصلي ترين مراكز تحقق آمريت اسلامي به معروف و تحذير مجموعه ها و مديريتها از منكرهاي اجتماعي هستند. منكر هنگامي كه بعد اجتماعي به خود مي گيرد، تأثيرگذاري كلان مي يابد و بنا بر مقتضاي عقل و شرع هر چه منكر تأثيرگذارتر، وجوب تحذير از آن اولي تر. اما آنچه در اين ميان از استلزامات حسن فاعلي در انجام اين فريضه كفايي به حساب می آید، استقلال رسانه از هرگونه وابستگي حزبي، جناحي و مالي است، امري كه در صورت عدم تحقق آن، رسانه را ناخودآگاه با خطر يكسويه نگري و ابزار تمايلات گروهها و لابي ها شدن مواجه مي سازد. توفيق رسانه در انجام امر و نهي البته نه از آن جهت است كه مانند حكم يك قاضي در مصدر صدور حكم، ضمانت اجرايي داشته باشد و همچنین نه از آن روي كه با وجدان تخلف و منكر توان عزل و نصب داشته باشد؛ بلكه كار ويژه اصلي رسانه را مي بايست در حوزه ارتباط وثيق آن با افكار و وجدان عمومي جستجو نمود. توجه عمومي در جامعه هنگامي كه به وجود فساد در مراكز سياسي و اقتصادي جلب شد، ديگر فرصتي براي كانونهاي فسادپرور جهت توجيه و فرار از بار سنگين قضاوت عمومي باقي نخواهد گذاشت. چشمان نگران "شخصيت ملي" از پيگيري اين مطالبه انصراف نخواهد داد، چرا كه وجود منكر در اين مجموعه ها را باور نموده است؛ رشوه نمي گيرد، چراكه قضاوتش متأثر از منافع مادي نيست؛ و توصيه نمي پذيرد، چراكه در قضاوت خود بي رحم است! بر همين اساس است كه وجود يك رسانه مستقل و متعهد بيش و پيش از هر ابزار عمومي مي تواند با نماياندن آنچه در نهانخانه هاي كانونهاي فسادزا مي گذرد، اولاً امنيت زايش و تكثير را از آنان سلب نمايد و ثانياً كانونهاي فسادپرور اقتصادي را در زايش قدرت سياسي عقيم بگذارد. اين موقعيت و فرصت ويژه البته از نگاهي ديگر مي تواند به يك تهديد جامع تبديل شود و آن هنگامي است كه رسانه آنچنان در انتقال اطلاعات و تحليل ها بي مبالات عمل كند كه از درهم آميختن اخبار دروغ و راست، ملغمه اي با طعم تلخ بي اعتمادي در كام مخاطب بنشاند. چه در اين حالت، رسانه با زاويه گرفتن از رسالت حقيقي، خود به منكري بزرگ تبديل می شود و در صورت تداوم اين روند، با پراكندن بذر بي اعتمادي در سطح جامعه، اثراتي بس مخربتر و پيچيده تر بر جاي خواهد نهاد. اما اكنون " سخن " آمده است تا با تلاش در جهت تخلق به صداقت و انصاف و صدالبته نهراسيدن از نعره هاي كانونهاي فساد و زياده خواهي، ايده و آرمان انقلابي ملت را در عرصه اطلاع رساني محقق كند و با كمك مؤثر به توزيع عادلانه اطلاعات مورد نياز براي تصميم گيري آگاهانه مردم، گامي به سوي عدالت رسانه اي بردارد تا چنين نباشد كه خبرهاي مورد نياز مردم در گردونه گران قيمت خبررساني ناعادلانه گم شود و كساني كه اميدوارانه در انتظار شنيدن و ديدن آثار تحول ناشي از حماسه 3 تير 84 هستند را محروم نمايد. و در اين راه تلاش ما اينست كه در باورمان خدا و حضور او و نقش اصلي او در همه امور همواره جايگاه محوري و بايسته خود را داشته باشد. انشاءالله. صاحب امتیاز و مدیر مسئول: محسن زوار شماره تماس: 9930 161 0910 آدرس: نشانی: تبریز - پایینتر از چهارراه هفده شهریور - برج 39 - طبقه 5 مخاطبان سخن مي توانند انتقادات ، پيشنهادات و اخبار خود را در قسمت "ارتباط با ما" و info@sokhanpress.ir ارسال نمايند.

Close
»   اخبار کوتاه, بازی های رایانه ای, برگزیده, تکنولوژی  »   هم‌اکنون عنوان Madden 17 را رایگان بازی کنید
19 مهر 1395 , ساعت 10:11
هم‌اکنون عنوان Madden 17 را رایگان بازی کنید

هم‌اکنون عنوان Madden 17 را رایگان بازی کنید

یکی از جدیدترین عناوین ویدیویی سبک ورزشی کمپانی الکترونیک آرتز، بازی فوتبال آمریکایی یا همان Madden NFL 17 است که بیش از یک ماه از زمان انتشار این عنوان گذشته است. به دلیل فروش نسبتا پایین بازی، سازندگان تصمیم گرفتند تا نسخه نهایی بازی را برای مدتی محدود در اختیار دارندگان کنسول های نسل هشتم دو کمپانی مایکروسافت و سونی (ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴) قرار دهند. بدین ترتیب، شما می توانید نسخه نهایی و کامل بازی Madden 17 را در پایان هفته جاری، به صورت کاملا رایگان تجربه کنید. همان طور که می دانید، این پیشنهاد تنها به مدت چند روز قابل دسترس می باشد و بازی به صورت دائم در اختیار شما قرار نخواهد گرفت.

به گزارش سخن، این روزها قیمت بازی های ویدیویی بسیار زیاد هستند و بازیکنان در خرید برخی از عناوین ویدیویی، دچار شک و شبهه می شوند. اخیرا کمپانی های نامدار جهان به منظور افزایش میزان فروش محصولات خود، بازی ویدیویی را به مدت محدود و به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار می دهند. با این اقدام، گیمرها به راحتی بازی ویدیویی را تجربه کرده و در صورت رضایت، نسخه نهایی را خریداری می کنند.

به تازگی بخش ورزشی های الکترونیکی کمپانی الکترونیک آرتز به دارندگان کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، شانس تجربه بازی Madden 17 داده اند تا در پایان هفته جاری، به صورت رایگان این عنوان ویدیویی را بازی کنند. خوشبختانه نسخه ای که در حال حاضر در اختیار بازیکنان سراسر جهان قرار گرفته است، نسخه نهایی بازیست و تمامی امکانات، تیم ها، شخصیت ها و… در بازی وجود دارند.

رسانه کلیک، جهت راحتی کاربران عزیز خود، آدرس صفحه نسخه آزمایشی هر دو پلتفرم عنوان Madden 17 را تهیه کرده است. در زیر می توانید با کلیک بر روی پلتفرم مورد نظر، فایل بازی را از طریق شبکه مورد نظر دریافت کنید.

madden-nfl-17-gameplay

کمپانی الکترونیک آرتز در وب سایت رسمی خود در خصوص عرضه رایگان بازی Madden 17 برای کنسول های Xbox One و PlayStation 4، این چنین نوشت:

فصل Madden سر رسیده و هم اکنون بهترین فرصت جهت ارزیابی و تجربه بازی  Madden 17 در کنسول های نسل هشتم خود است. در حال حاضر، شما می توانید بازی Madden 17 را در دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ به صورت رایگان بازی کنید. این پیشنهاد، از تاریخ ۷ اکتبر سال میلادی جاری (مصادف با جمعه ۱۶ مهر ماه سال ۱۳۹۵) الی ۱۰ اکتبر (دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵) در دسترس قرار می گیرد.

تا به امروز، بروز رسانی های متعددی برای نسخه ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ بازی Madden NFL 17 منتشر شده که در آن بخش هایی از بازی اعم از بخش دفاعی، بخش حمله، تیم های ویژه و… بهبود یافته اند و مشکلات بازی را به حداقل رسانده است. مکانیک جدید بازی باعث گردیده تا گیم پلی آن را به طور چشم گیری پیشرفت کند و هیجان بازی دو چندان شود؛ به طوری که تک تک لحظه های بازی هیجان و چالش برانگیز است!

همان طور که انتظار داریم، بازی Madden NFL 17 در تاریخ ۱۰ اکتبر سال میلادی ۲۰۱۶ (۱۹ مهر سال ۱۳۹۵) به حالت اولیه خود بازمی گردد و شما جهت ادامه تجربه بازی، باییستی آن را از فروشگاه شبکه های ایکس باکس لایو و پلی استیشن نتورک خریداری کنید. البته کمپانی الکترونیک آرتز در بیانیه خود به نحوه دریافت بازی نیز اشاره کرده است. بنا به گفته سازندگان، شما جهت تجربه بازی Madden NFL 17 به صورت رایگان، به اینترنت فعال و حساب کاربری EA نیازمند خواهید بود. ساخت حساب کاربری الکترونیک آرتز کاملا رایگان بوده و شما در کمتر از چند دقیقه، می توانید حساب شخصی خود را بسازید و از قابلیت های آن بهره مند شوید.

متاسفانه کمپانی الکترونیک آرتز تنها نسخه کنسول های نسل هشتم بازی Madden NFL 17 را به صورت رایگان به دست بازیکنان می رساند. به عبارت دیگر، دارندگان کنسول های نسل هفتم یعنی پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ از این پیشنهاد ویژه محروم هستند و قادر به تست و ارزیابی این بازی نخواهند بود.

شایان به ذکر است بازی Madden NFL 17 در تاریخ ۲۳ آگوست سال میلادی جاری (مصادف با سه‌ شنبه ۲ شهریور ماه سال ۱۳۹۵) برای کنسول های نسل هشتم و هفتم (ایکس باکس وان، ایکس باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۳) عرضه گشت. این عنوان به خوبی نظر منتقدان و بازیکنان را به خود جلب کرده چرا که اغلب امتیازات بازی، امتیازات رضایت بخشی به حساب می آیند و همچنین میانگین نمرات منتقدان معتبر، ۸۲ از ۱۰۰ می باشد.

 

Attack of The Fanboy

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • عصرانه خبری
  • یادداشت و مقاله

  • آخرین اخبار

  • طراحی سایت